“Başkan Selvitopu’na Desteklerinden Dolayı Teşekkür Ediyorum”

“Başkan Selvitopu’na Desteklerinden Dolayı Teşekkür Ediyorum”
 
 
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle kahvaltıda biraraya geldi. Taksici esnafına desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Anık, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’na plaket takdim etti.
 
 
 
 
İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’yla kahvaltıda bir araya geldi. Samimi sohbet havasında geçen kahvaltıda kıdemli oda başkanı Celil Anık, “Karabağlar Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Her zaman bize destek çıkıyor. Karabağlar personeline de ayrıca teşekkür ediyorum. Durak yazıhaneleri ve yer konusunda bize destek çıkıyorlar.” dedi.
 
 
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ise ” Odamızla birlikte çalışmak bize güç katıyor. Taksici esnafımıza desteklerimizi esirgemiyoruz. Oda başkanımız ve yönetim kurulumuz olabildiğince esnafa yardımcı olmaya çalışıyor. Bizde elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.” Dedi.
 
Kahvaltının ardından İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık Türkiye’de parmakla gösterilen projelerden biri olan “Sarı Teknoloji” hakkında Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’na bilgi verdi. Projeden oldukça etkilendiğini belirten Selvitopu, Celil Anık’ı tebrik etti. İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık desteklerinden dolayı Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’na plaket takdim etti.