Gaziemir’de Dayanışma Mesajı

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık ve yönetim kurulu üyeleri, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’u makamında ziyaret etti. Başkan Şenol taksici esnafıyla birlikte ve dayanışma içersinde çalışacaklarını söyledi. Anık ise desteklerinden dolayı Gaziemir Belediye Başkanı Şenol’a Türk Bayraklı plaket takdim etti.

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan ve yönetim kurulu üyeleri Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’u makamında ziyaret etti. Şenol’a desteklerinden dolayı teşekkür eden oda başkanı Celil Anık, “Her türlü sorunda birlikte taşın altına elimizi koyacağız” dedi.

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Şenol ise taksici esnafının büyük bir özveriyle çalıştığını belirterek, “Oda başkanımız ve esnafımızla her zaman dayanışma içerisindeyiz. Gaziemir’de 8 durak var ve 200 araç çalışıyor. Gece gündüz, yağmur çamur demeden çalışan taksici arkadaşlarımızın sorunlarını iyi biliyorum. Bu sorunların çözümünde sizden yana hareket edeceğim” diye konuştu.