İEF Taksicilerin Yüzünü Güldürdü

Yaz aylarını vatandaşların kent dışında olması nedeniyle işlerinde durgunluk yaşayan İzmirli taksici esnafı, kentin ev sahipliğini yaptığı İzmir Enternasyonal Fuarı sayesinde rahat bir nefes aldı. 2,5 milyon kişinin ziyaret etmesi beklenen İzmir Enternasyonal Fuarı’nda hizmet veren taksici esnafının yüzünü güldürdü.

 

BAŞKAN ANIK ESNAFININ YANINDA

  1. kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı taksici esnafına cansuyu oldu. Toplu taşıma araçlarının yanı sıra vatandaşlara en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyen taksici esnafı, Fuar’ın yoğunluk yaşanan kapılarında nöbete devam ediyor. Yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celil Anık Fuar nöbetinde esnafı ziyaret etti. Meslektaşlarıyla uzun süre sohbet eden Başkan Anık esnafın sorunları hakkında bilgi aldı.

“BİZE CANSUYU OLDU”

86.İzmir Enternasyonal Fuarı’nın taksici esnafına cansuyu olduğunu belirten Başkan Anık “ İzmir Fuarı kentin gelişmesi için oldukça önemli. Yaklaşık 3 milyon kişiye ulaşan fuarın hem ekonomik hem de İzmir’in tanıtılmasına katkıda bulunuyor. Yaz aylarında durgunlaşan işlerimiz Fuar sayesinde tekrar hareketlendi. İzmirlilere ve kente gelen turistlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımız gece gündüz buradayız. Vatandaşlarımız ve esnafımızın her zaman yanındayız” dedi.

“YENİ PROJELER YAKINDA”

Yeni projelerin geleceğinin altını çizen başkan Anık “İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası birçok projenin öncüsü olmuştur.  Esnafımızın ve vatandaşlarımızın huzuru için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Esnafımız bize güvensin ve inansın. Biz onlar için buradayız. Önümüzdeki dönemde birkaç değişiklikler yapılacak. “ dedi.