Yeni duraklar İzmir’e yakıştı

 

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Büyükşehir Belediyesi işbirliği ve desteğiyle taksi duraklarını yeniliyor. Şık tasarıma sahip duraklar, İzmirlilerin beğenisini topluyor…

 

İzmir’deki taksi durakları yenileniyor. İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle ve desteğiyle bu amaçla kolları sıvadı, bir süre önce de düğmeye basıldı, vatandaşa hizmet veren duraklar değiştirilmeye başlandı. Eskilerin yerine, görünümleriyle büyük beğeni toplayan yenileri konuluyor. Şık tasarımlı duraklar, bulundukları bölgeye ayrı bir estetik ve güzellik katıyor.

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, değişime ve sürekli gelişime önem veren dinamik bir meslek örgütü olduklarına dikkat çekiyor. Aynı zamanda Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanvekili olan Anık, her alanda örnek ve övgüye değer bulunan bir anlayışla hareket ettiklerini dile getiriyor, şunları söylüyor:

 

Tam not aldı

“Sadece araçlarımızı yenilememiz, son teknolojiyi kullanarak günümüzün koşullarına uygun hizmet sunmamız yetmez. Duraklarımızı da elden geçirmemiz gerekiyordu. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte el ele çalışıyoruz, her zaman taksici esnafının yanında yer aldıkları için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yeni duraklarımız İzmirlilerden tam not aldı, bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Günün koşulları neyi gerektiriyorsa kendimizi yenilemeye ve sürekli olarak geliştirmeye devam edeceğiz. İzmirli taksicilere de bunu yapmak yakışır.”